שאלות ותשובות

למי זה מתאים?

Go.BeeTravel מתאים לכל מי שרוצה לצאת לסיור באופן עצמאי, כבודדים או כקבוצה, אופי ורמת הסיור משתנה מסיור לסיור, יש למבוגרים ונוער ויש לכל המשפחה, בכל מקרה צריך שיהיה מבוגר אחראי מעל גיל 18

האם אפשר להגיע לסיור מתי שאני רוצה?

כן, למעט סיורים שקשורים לאירוע מסויים, כמו סיור חנוכיות וכד’

האם יש איתנו מדריך?

לא, כל הרעיון זה שהסיור יהיה זמין עבורכם בזמן שלכם, באינטימיות שלכם ועם האנשים שאתם בוחרים

האם צריך להוריד אפליקציה?

לא, כל הפעילות מועברת פה באתר באזור מותאם לטלפונים וטאבלטים, מומלץ לעבוד עם דפדפן Chrome

מה צריך מבחינת טכנולוגיה?

כל מכשיר (סמארטפון או טאבלט) חכם יכול להתאים, חובה קליטת אינטרנט במהלך הסיור, אין צורך להוריד אפליקציה מחנות, במכשירי אנדרואיד תופיע הודעה שמזמינה לשמור קיצור דרך למסך הבית, השתמשו בזה כדי לצפות בתכנים במסך מלא. באפל (IOS) ניתן לעשות את זה ידנית.

איך זה קורה ת'כלס בשטח?

המסלול מובנה ואתם תקבלו הנחיות ברורות הכוללות מפת גוגל שאפשר לפתוח אותה ולנווט איתה בקלות, בכל אתר תקבלו את התוכן המדוייקים, לפעמים יופיעו גם חידות ומשימות (לא חובה), כדי לפתוח את התוכן אנחנו נשאל אתכם שאלת אימות שעליה אפשר לענות רק כשתהיו בנקודה. במהלך הסיור יהיה לכם סרגל צדדי שניתן לפתוח ולדלג בין התחנות, כך שתוכלו לבחור אם תרצו לדלג או לחזור לנקודה ספציפי במהלך הסיור.

איך זה עובד עם קבוצות גדולות?

יש לכם אפשרות לקנות מנוי קבוצתי, הדרך הזו מתאימה אם אתם רוצים להגיע יחד כקבוצה גדולה או שאתם רוצים לקנות מתנה לעובדים / חברים / משפחה. בשלב הקנייה אתם כותבים את שם הצוות שלכם – לדוג’ “גוגל ישראל” ובוחרים כמה הרשאות לפתוח (שימו לב זה בקפיצות של 5) כלומר, אם בחרתי 5 הרשאות (מוצר אחד) הקבוצה שלי תוכל להכיל כ 20 איש . 
לאחר הרכישה תוכלו לראות ולנהל את כל ההרשאות שרכשתם, ולהזמין את החברים ע”י שליחה של הקישור בווטסאפ או במייל או הזנת המייל שלהם וצירופם אוטומטית.

איך הולך כל נושא התשלום?

כל התשלום הוא אוטומטי במערכת מאובטחת, אתם צריכים להזין את הפרטים האישיים שלכם ואז תחוברו לעמוד הסליקה בו תזינו את פרטי האשראי, בשלב הבא תקבלו חשבונית מס קבלה לדוא”ל שהזנתם וההרשאה תיפתח לכם באופן אוטומטי.

מה אקבל אחרי הרכישה?

כשרוכשים סיור בודד מקבלים הרשאה לגשת לתוכן הסיור עבור משתמש אחד בודד, אנחנו ממליצים להיות עד 4 אנשים לכל משתמש כדי שלא יהיה צפוף סביב הסמארטפון או הטאבלט. התוכן יהיה זמין לאותו המשתמש ל30 יום אלה אם צויין אחרת ואחרי זה ההרשאה תחסם אוטומטית.

יש לכם עוד שאלה?

בכיף, כתבו לנו ונענה לכם בהקדם: צור קשר

תמיכה

קיים עמוד מיוחד לפתרון בעיות ותמיכה, לחצו כאן כדי לעבור לעמוד התמיכה

ניווט בין התחנות במהלך הסיור

כך יראה עמוד של תחנה בסיסי, שימו לב שבכל שלב תוכלו לדלג לתחנה הבאה או הקודמת / לפתוח את המיקום באפליקציית מפת גוגל ולנווט איתה / לפתוח סרגל צדדי ולדלג בין התחנות / לאמת את הגעתכם לתחנה בעזרת משהו בשטח. 

פתח מפת גוגל

לחצו על המפה כדי לפתוח את המיקום של התחנה בגוגל מפות

אל התחנה הבאה

לחצו על החץ ימינה כדי לדלג לתחנה הבאה

חזור את התחנה הקודמת

לחיצה שמאלה תחזיר אתכם אל התחנה הקודמת

אימות מקום מדוייק

אמתו את המיקום שלכם ע”י שימוש באלמנט אמיתי מהשטח, כך תהיו בטוחים שאתם ממש בנקודה!

דלגו בין התחנות

לחצו על החיצים מצד ימין למעלה כדי לפתוח את התפריט ניווט ודלגו ישירות אל התחנה הבאה

דילוג לתוכן