מי אנחנו?

ה - Travel Makers

נעים מאוד, אנחנו ה"טראבל מייקרים" שתפגשו בטלפון הנייד שלכם כשתצאו לשטח

סיור בשוק עם גיל חובב

גיל חובב

סופר, איש אוכל וההוא מ’עושים שוק’ בטלוויזיה, מטייל, מבשל ועושה קניות בשווקים כבר למעלה מעשרים שנה. סיור איתו בשוק כולל את כל מה שאסור להחמיץ וגם את כל מה שחובה לגלות.

מדריכת הסיור: מיכל קרק

מיכל קרק

מורת דרך וחוקרת גרפיטי מאז שנת 2011. גרה בפלורנטין, מדברת עם הקירות והם תמיד תמיד עונים. מדריכה סיורי תרבות ואמנות בתל אביב, השתלמויות לאנשי חינוך ומורי-דרך, בעלת תואר ראשון באמנות מאוניברסיטת תל אביב.

מתי עלה מדריך סיורי גרפיטי בתל אביב

מתי עלה - Mr Leaf

אומן רחוב, בלוגר וחוקר תרבות אורבנית. ממקימי “החברים של התחנה” ומדריך סיורי אמנות רחוב בתל אביב. סטודנט באוניברסיטה הפתוחה במדעי הרוח (פילוסופיה, מוסיקה ואומנות)

Doron Yosha

דורון יושע

מדריך טיולים בירושלים ובמדינת ירדן, יזם בתחום ה Travel-Tech, ירושלמי, בעל חברת הטיולים BeeTravel, נשוי לאילנה ואבא של אייל, גפן ויובל, מת על חומוס ירושלמי אורגינאל

מוטי בר לב, מדריך טיולים

מוטי ברלב

נולדתי בשכונת מאה שערים כבן להורים חוזרים בתשובה, והתחנכתי וגדלתי בישיבות החרדיות. בגיל 20 יצאתי בשאלה ופניתי לאקדמיה. כיום אני מורה דרך, בעל תואר ראשון בלימודי ארץ ישראל, ולומד תואר בהיסטוריה של עם ישראל. כמו כן אני מנהל ובעלים של חברת “סיורשלים” המתמחית בסיורי בוטיק ואיכות בירושלים

ישי שביט, מדריך סיורים בירושלים

ישי שביט

ישי התחיל להדריך בגיל 15 ומאז הוא לא מפסיק להסתובב ברחובות ירושלים, שבילי מדבר יהודה, עתיקות קיסריה וכל מקום בו יש עניין לתייר או למטייל. תואר ראשון בהיסטוריה של עם ישראל ולימודים במחלקה ליהדות זמננו באוניברסיטה העברית לצד תעודת מורה דרך מאפשרים לו להדריך קהלים שונים מכל רחבי העולם בדגש על ישראל וצפון אמריקה. ישי מתמחה בסיורי עומק בנושאים היסטוריים ותרבותיים.

גיא דורון, שחקן ומדריך

גיא דורון

שחקן יוצר, המעביר בדרך חווויתית ומקורית את סיפור המקום בגובה העיניים שלך.

כמה מילים עלינו ועל Go

GoBeeTravel הוא אחד מהפרוייקטים האהובים שלנו שנולדו מתוך היכרות עמוקה מאוד עם עולם הסיורים המודרכים והבנת הצורך העמוק של המטיילים בדור של היום, לקבל את אותם ערכים ובאיכות הכי גבוהה שיש, רק בתנאים קצת אחרים ממה שהיה נהוג בעבר.
המומחיות העיקרית של החברה שלנו (BeeTravel) זה “תוכן דרך חוויה”. אנחנו יודעים איך לבנות ולהנגיש את התכנים לצרכן הסופי בצורה הכי עדכנית, חוויתית, בגובה העיניים ובשפה שלו. 

בין הלקוחות שלנו תמצאו את חברות היי-טק המובילות במשק כמו Facebook, Fiverr, Waze וכד’ שמגיעות אלינו באופן קבוע לימי הכיף שלהם או להדרכת האורחים שלהם מחו”ל, אנחנו בונים משחקי תוכן מיוחדים בהתאמה אישית (כמו חפש את המטמון רק הרבה יותר מגניב) למתחמים עירוניים, מתנסים, עיריות, אתרי תיירות, פסטיבלים ואירועים. 

הסיורים שלנו מככבים בפסטיבלים רבים כמו פסטיבל האופנה, בתים מבפנים וכד’, כמו כן קבוצות פרטיות, משפחות ובודדים שמחפשים פעילות לקהל הרחב ימצאו אצלנו מענה מדוייק לצרכים שלהם.

דילוג לתוכן